Adem Ertufan

Kurucumuz / Adem Ertufan

Babamız Adem ERTUFAN 1964'de Niğde HACIABDULLAH kasabasından kalkıp İstanbul Sultanahmet'e gelip bekar evine yerleşmiştir. Eminönü Halinde hamal olarak çalışan Adem ERTUFAN 1967 yılında Halde Elma ve Muz sandığı alıp satmaya başlamıştır

Daha sonra 1971'de Taksim Yedek Parça Otomotiv Sektöründe ERGÜRLER ve KURT KAYALAR firmalarına yedek parça sandığı alıp satmaya başlamıştır. Sonraları kardeşleriyle Taksim'de yedek parça sandığı imalatına başlamışlar. 1976’ da İstanbul Ümraniye'de Sandık imalatı atölyesi kuran Adem ERTUFAN Firmasının ismine ÜMRAN Ambalaj olarak yer vermiştir.

İlk müşterilerinden olan STANDART POMPA ve EKİNCİLER HOLDİNG'in sandıklarını yapmaya başlamıştır. Aradan uzun yıllar geçtikten sonra Kardeşlerinden ayrılan Adem ERTUFAN çocuklarını yanına alıp yetiştirmeye başlamıştır. Çocuklarıyla KARDEŞLER AMBALAJ olarak yoluna devam eden Adem ERTUFAN 2004 yılında emekliye ayrılmıştır.

Çocuklarından olan Hüseyin ERTUFAN Kardeşler Ambalajın başına geçmiş ve yönetimi almıştır. Şahıs Firması olan KARDEŞLER AMBALAJ 2009 yılında yolunda ASFER AMBALAJ San. Ve Tic. Ltd. Şti. olarak devam etmeye karar vermiştir.

ASFER Ambalaj Şirket ünvanını Babamızın Torunları olan; Adem, Semih, Furkan, Emirhan, Ramazan isimlerinin baş harflerinden oluşmuştur. ASFER Ambalaj, dört kardeşten oluşan bir aile şirketidir.

ÜRETİMİNİ YAPTIĞIMIZ ÜRÜN ÇEŞİTLERİMİZ

Asfer Ambalaj Ürünleri

ASFER AMBALAJ İŞ ORTAKLARI

Asfer İş Ortakları