Kurumsal Asfer Ticaret

20 Ocak 2009 tarihinde kurulan ASFER AMBALAJ, ahşap ambalaj sandıkları, ahşap kafesler, OSB sandıklar üretimi sektöründe, Türkiye'nin öncü firmalarından birisi konumundadır. Ürünlerini en ileri teknolojileri kullanarak Avrupa standartlarında hazırlamaktadır. ASFER AMBALAJ, üretim kapasitesi, ürün kalitesi, farklı sektörler için gerçekleştirdiği ürünler ile aranan bir firma durumundadır. Bu yapısı ile ASFER AMBALAJ sektörünün güçlü ve öncü firması olmaya devam edecektir.

ASFER AMBALAJ çalışan personelinin, kalitesi, tecrübesi, birlikte çalışma uyumu ile her zaman gurur duymuştur.

Uluslararası standartlara uygun ahşap ambalaj üreten ASFER AMBALAJ San. Ve Tic. Ltd. Şti. profesyonel kadrosu ile zaman ve kalite esasına dayalı olarak müşterilerine hizmet vermektedir. Hizmetlerinde proje aşamasından üretim, uygulama ve satış sonrası desteğine kadar kalite düzeyinin sürekli arttırılmasının, müşteri memnuniyeti sağlanmasında vazgeçilmez bir unsur olduğunun bilincinde olan ASFER AMBALAJ, bu bilinçle sürekli olarak üretiminde güvenli, kaliteli, sağlam imalat ve hizmet sunmayı, tüm çalışanlarının güler yüzlü olmalarına önem vererek, müşteri ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılamayı kendisine hedef belirlemiştir.

Firma Yöneticimiz

2004 yılı itibariyle firma yöneticiliğini Hüseyin Ertufan devralmıştır. Hüseyin Bey, 30 Mart 1976 doğumludur. Kendisi evli ve iki çocuk babasıdır.

Hüseyin Ertufan

Şirket İdari işler ve Muhasebe Sorumlusu

Yıldırım SAĞLAM, 07.08.1988 İstanbul Kadıköy doğumlu olup evlidir. Yıldırım Bey 3 seneyi aşkın bir süredir Asfer Ticaret'te çalışmaktadır. 2 yıllık bilgi yönetimi önlisans mezunudur. Daha sonradan eğitimine devam edip 4 yıllık işletme bölümünü tamamlamıştır.

Yıldırım Sağlam

ÜRETİMİNİ YAPTIĞIMIZ ÜRÜN ÇEŞİTLERİMİZ

Asfer Ambalaj Ürünleri

ASFER AMBALAJ İŞ ORTAKLARI

Asfer İş Ortakları